KONST / Litografier / Färglitografi 13374653
nr 1337 4653
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad, daterad 1975. Motivet: 34x51cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:15:15
9/7 23:13:58
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube